MENU SPA PHYTOMER

W zależności od Twoich preferencji oraz wolnego czasu jakim dysponujesz PHYTOMER oferuje Ci szeroki wachlarz zabiegów na twarz i ciało wykonywanych za pomocą oryginalnych technik zainspirowanych bogactwem mórz i oceanów.

MORSKIE MASKI
Czas: 60 minut
Wyjątkowe zabiegi, w czasie których ciało jest owinięte w ciepłą maskę o właściwościach detoksykujących, remineralizujących lub wyszczuplających (do wyboru jedna z masek). Doskonałe połączenie spektakularnych efektów i terapeutycznych właściwości alg.

ZERO CELLULITU

Czas: 60 minut

Zabieg wykorzystuje właściwości samorozgrzewającego się błota, modelującego serum do ciała oraz specjalny zimny żel do walki z cellulitem. Ponadto idealnie detoksykuje skórę, przyspieszając jej regenerację, a także działa drenująco, zapobiegając nawrotom cellulitu.

DOSKONAŁE UJEDRNIENIE

Czas: 60 minut

Doskonałe ujędrnienie to zabieg przeznaczony szczególnie dla skóry pozbawionej elastyczności i jędrności. Stanowi on doskonałą kurację także dla kobiet po ciąży, bądź stosujących diety odchudzające. Dzięki zawartości wyciągów z alg, chlorelli oraz succharidie przywraca skórze utraconą jędrność, napięcie oraz młody wygląd.

WYRZEŹBIONE CIAŁO

Czas: 75 minut
Zabieg wyszczuplający z masażem antycellulitowym. Modeluje i drenuje dostarczając głębokiego odprężenia. Dzięki wykorzystaniu masażu wyszczuplająco antycellulitowego poprawia mikrokrążenie oraz pomaga usunąć nadmiar zalegającej w tkankach wody. W połączeniu z produktami kosmetycznymi opartymi na bogactwie morskich roślin doskonale redukuje tkankę tłuszczową oraz pomarańczową skórkę.

SATYNOWY PILLING

Czas: 40 minut

Peeling z wykorzystaniem kryształów soli morskiej połączony z zabiegiem relaksującym. Szybki program upiększający, który pozostawia skórę miękką i gładką.

MORSKI RYTUAŁ HOLISTYCZNY

Czas: 55/75 minut

Rozgrzewający ciało i zmysły zabieg z peelingiem ciała oparty na tajskich technikach masażu. Spięte obszary ciała są poddawane masażowi ciepłych morskich stempli wypełnionych kryształkami soli i kwiatami morskiej lawendy. Ciało i umysł całkowicie się relaksują. Skóra staje się promienna i rozświetlona.