Zabiegi laserowe

depilacja laserowa

Wybierz dla siebie

Zabiegi laserowe

Depilacja laserowa

depilacja laserowa

Laser ELITE Jest pierwszym tego typu urządzeniem w Polsce, dającym gwarancję skuteczności oraz oczekiwanego efektu. Oszczędza bólu, oraz nieprzyjemnych i czasochłonnych zabiegów pielęgnacyjnych, ostatecznie rozwiązując problem zbędnego owłosienia.

Dlaczego laser Elite?
Na rynku jest dostępnych co najmniej kilka systemów do depilacji, a ich skuteczność znacząco się różni. Chcieliśmy zaoferować Państwu usługę na najwyższym poziomie. Naszymi priorytetami przy wyborze lasera były:
• najwyższa skuteczność,
• bezpieczeństwo,
• komfort dla klienta,
• krótki czas trwania zabiegu,
• stosunkowo mała ilość zabiegów do osiągnięcia zadowalającego efektu.

Laser Elite jest najnowocześniejszym urządzeniem do usuwania zbędnego owłosienia. Firma jest światowym liderem w produkcji laserów, które mają zastosowanie w medycynie.
Laser Elite posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez U.S. FDA (Amerykańskie Ministerstwo ds. Żywności i Leków) respektowany na całym świecie.

depilacja

Mechanizm działania światła lasera na mieszek włosowy i włos:

Laser stosowany do zabiegów depilacji działa powierzchownie, nie wpływa na funkcje całego organizmu.
Wiązka promieni skierowana ku skórze przenika jedynie do 2 mm w głąb, co powoduje najpierw uszkodzenie mieszka, potem jego stopniowy zanik, co w efekcie prowadzi do utraty włosa. Promieniowanie wydzielane przez laser pochłaniane jest przez melaninę mieszków włosowych i skóry. Odpowiednia długość wiązki światła niszczy ten barwnik, a przez to powoduje zanik mieszków włosowych i po włosach nie pozostaje nawet ślad. Dlatego też im większy jest kontrast pomiędzy kolorem mieszka włosowego a skórą tym zabieg jest skuteczniejszy – większa ilość mieszków włosowych ulega zniszczeniu.
Jeden „strzał” wiązką światła likwiduje kilkanaście i więcej włosów, które znajdują się na powierzchni skóry tworzącej plamkę o średnicy od 12×12 mm. Włosy niszczy się partiami plamka po plamce.

Kiedy stosuje się zabiegi epilacji?
 • w celu usunięcia włosów pojawiających się na skórze w przebiegu zaburzeń endokrynologicznych (hirsutyzm, hipertrychoza),
 • w celach kosmetycznych (wszystkie części ciała),
 • u osób, u których występują objawy wrastania włosów po innych metodach depilacji,
 • u osób ze zmianami naczyniowymi na nogach,
 • u klientów z wrażliwą skórą, u których pojawia się odczyn zapalny na skórze (zaczerwienienie) po woskowaniu, goleniu bądź depilacjach chemicznych,

zabiegi można wykonywać u mężczyzn w wypadku nadwrażliwości skóry po goleniu (przerzedzenie włosów),

Depilacja laserowa – efekty:

Nie wszystkie włosy rosną równocześnie. Część z nich znajduje się w fazie wzrostu (anagen) – są to włosy widoczne na skórze. Jedynie włosy w fazie wzrostu ulegają zniszczeniu pod wpływem światła lasera.

Pozostałe włosy są w fazie „uśpienia” (telogen), która ma różny czas trwania (3-8 tygodni). Po tym okresie następuje faza wzrostu (anagen), w którym można znowu aktywnie zniszczyć włos stosując laser.

Dlatego zabiegi depilacji laserowej muszą być powtórzone (ok. 4-6 razy), aby usunąć prawie wszystkie włosy. Przy pierwszym zabiegu laserem Elite  zostaje usunięte około 20%-30% włosów, a po całej serii zabiegów do 90%.

Pozostałe włosy są zdecydowanie jaśniejsze, delikatniejsze i prawie niewidoczne i z reguły nie przeszkadzają klientowi. Ze względu na przeprowadzane wcześniej zabiegi depilacji woskiem, depilatorem mechanicznym, pęsetą itp. lub w przypadku przyczyny hormonalnej nadmiernego owłosienia może zaistnieć konieczność przeprowadzenia większej ilości zabiegów depilacji dla uzyskania jeszcze lepszych wyników, a następnie powtarzania ich np. raz do roku.

Światło lasera ma tak dobrane parametry, aby mogło zostać wychwycone przez barwnik włosa (melaninę). Powoduje to podgrzanie struktury włosa do 70ºC i w efekcie jego spalenie.

Włosy zawierające dużą ilość barwnika (czarne). Istotny jest również kolor skóry. Im jaśniejsza skóra i ciemniejsze włosy (większy kontrast) tym efekty lepsze.

Dlatego, że nie wszystkie włosy w danym momencie znajdują się w tej samej fazie cyklu. Włos przechodzi kolejno: fazę wzrostu, przejściową i spoczynku. Laser działa jedynie na włosy w fazie wzrostu, a więc te, które widzimy na powierzchni skóry. Ponieważ przejście włosów w poszczególne fazy nie odbywa się synchronicznie, liczba powtórzeń zabiegu musi być większa.

W zależności od użytych systemów laserowych liczba ta waha się od 3 do nawet 10. Laserem Eliter wykonuje się średnio 4-6 zabiegów.

Laserem można uzyskać trwałą, ale częściową redukcję owłosienia. Trwała redukcja dotyczy ok. 80-90% włosów. Reszta włosów może odrastać w ciągu życia, ale ich ilość jest niewielka i z reguły są to włosy delikatne i jaśniejsze.

Może to oznaczać, że jest w organizmie czynnik stymulujący pojawianie się nowych mieszków włosowych. Ma to miejsce przede wszystkim w sytuacji zaburzeń hormonalnych.

Jak najbardziej powinny, ale muszą pamiętać o jednoczesnym regulowaniu zaburzeń przez leczenie u endokrynologa (lub ginekologa). Klientki z hirsutyzmem muszą liczyć się z koniecznością wykonania u nich czasami większej liczby zabiegów i ewentualnego powtórzenia ich w przyszłości.

Najważniejsze zalecenia dotyczą zakazu opalania skóry i usuwania włosów mechanicznie na co najmniej miesiąc przed planowanym zabiegiem. Dzień przed zabiegiem należy zgolić włosy.

Ponieważ opalanie pobudza wytwarzanie w naskórku melaniny. Laser działa na melaninę, ale pożądane jest, by była to melanina włosów. Jeśli po drodze światła laserowego pojawi się ten barwnik wcześniej – w naskórku (a włos leży głębiej) to znaczna część energii zostanie pochłonięta przez melaninę naskórka a nie włosa. Zabieg taki będzie mało skuteczny, a poza tym doprowadzi do oparzenia naskórka.

Bo tak naprawdę zabieg technicznie może być wykonany na skórze opalonej, ale energia użyta w jego trakcie będzie musiała zostać obniżona, aby nie wywołać oparzeń. Niższa energia oznacza mniejszą skuteczność w odniesieniu do włosów.

W trakcie pęsetkowania, woskowania lub przy użyciu depilatora mechanicznego usuwamy łodygę włosa, w której znajduje się melanina. Pozbawiamy tym samym laser elementu, na który ma działać. W skórze pozostają nadal komórki rozrodcze, więc włos ten z pewnością odrośnie.

Włosów wcale nie trzeba „zapuszczać”, należy jedynie zaprzestać ich mechanicznego wyrywania ze skóry na ok. miesiąc w przypadku włosów na twarzy i ok. 1,5-2 miesięcy na tułowiu i kończynach. Oznacza to, że nie wolno w tym czasie używać wosku, pęsety ani depilatora mechanicznego. Dozwolone jest golenie włosów i stosowanie kremów lub pianek depilacyjnych. Zdarza się, że klientki nie wytrzymują tak długiego okresu i przychodzą wcześniej, z niewielką ilością włosów. Należy liczyć się z nieco mniejszą skutecznością takiego zabiegu i ewentualną koniecznością wykonania większej ilości zabiegów.

Ponieważ w trakcie zabiegu wystające ponad powierzchnię skóry włosy będą ulegały spaleniu, co może prowadzić do oparzeń naskórka. Poza tym zabieg taki będzie mniej skuteczny, ponieważ część energii emitowanej z lasera rozproszy się na odrośniętym fragmencie włosa a nie na tym, który jest głęboko w skórze (gdzie znajdują się również komórki odpowiadające za odrost włosa).

W trakcie zabiegu na ogoloną i oczyszczoną skórę przykłada się głowicę lasera i oddaje tzw. „strzał”. W głowicy znajduje się tzw. plamka lasera, przez którą wydostaje się wiązka światła lasera. Głowicę następnie przykłada się miejsce obok miejsca i poddaje się zabiegowi całą pokrytą włosami okolicę.

W momencie „strzału” lasera odczuwa się delikatne ukłucia bądź pieczenie. Charakter tych odczuć w dużej mierze zależy od osobniczej wrażliwości skóry, od lokalizacji owłosienia oraz koloru i grubości włosów. W indywidualnych przypadkach istnieje możliwość znieczulenia skóry (np. kremem EMLA), ale w praktyce rzadko zachodzi taka potrzeba.

Bezpośrednio po zabiegu na skórze obecny jest rumień, który najczęściej ustępuje w 2-3 godziny po zabiegu. Dodatkowo w miejscach ujść włosów do skóry pojawia się drobny obrzęk około mieszkowy. Jest to pożądana reakcja skóry, świadcząca o prawidłowym wykonaniu zabiegu. Zabiegi depilacji laserowej nie wyłączają z życia codziennego. Zaraz po zabiegu można powrócić do pracy, szkoły itp.

Najważniejszym zaleceniem jest zakaz opalania skóry (min. 4 tygodnie po zabiegu) – grozi to powstaniem przebarwień. Ponadto kilka dni po zabiegu nie powinno się używać do pielęgnacji preparatów na bazie alkoholu (np. toniki, leki zewnętrzne) i korzystać z basenów, gdzie jest chlorowana woda ze względu na ryzyko podrażnienia skóry.

Bezpośrednio po zabiegu lepiej zrezygnować z wykonywania makijażu aby nie podrażniać naskórka. Nie ma natomiast przeciwwskazań, aby umalować się następnego dnia, kiedy zejdzie zaczerwienienie. Przeciwwskazaniem do wykonania makijażu jest pojawienie się powikłań.

Od razu w tym miejscu należy dodać, że powikłania po zabiegu laserem Elite zdarzają się niezmiernie rzadko. Najczęściej związane są z oparzeniem: pęcherze, strupki. Bardziej odległe powikłania mogą dotyczyć zaburzeń barwnikowych: przebarwień i odbarwień. W związku z działaniem na naskórek istnieje również ryzyko infekcji skórnych: bakteryjnych i wirusowych. Niemal wszystkie powikłania poddają się leczeniu bez pozostawienia trwałych śladów (blizn). Dlatego ważne jest, aby zabiegi laserowej depilacji wykonywały przeszkolone osoby (konsultacja z właściwą kwalifikacją do zabiegu, ustalenie parametrów zabiegu, ewentualne leczenie powikłań).

Uszkodzone w czasie zabiegu włosy nadal pozostają w skórze i przesuwają się w kierunku jej powierzchni, co może dawać wrażenie, że włosy wciąż rosną. W tym okresie, jeśli martwe włosy są szczególnie uciążliwe (są szorstkie i sztywne), można je ogolić. Niemniej wypadają one ze skóry po ok. 2 tygodniach. Skóra robi się gładka i taka pozostaje do momentu aż kolejne włosy przejdą z fazy spoczynku w fazę wzrostu. Ponieważ fazy spoczynku są różne dla włosów zlokalizowanych w różnych okolicach ciała, różne są też odstępy między zabiegami. W przypadku twarzy odrost pojawia się średnio 4-6 tygodni od poprzedniego zabiegu, w obrębie tułowia po ok. 6-8 tygodniach, na kończynach nawet do 3 miesięcy.

Redukcja owłosienia widoczna jest już po pierwszym zabiegu. Każdorazowo udaje się zlikwidować 20-30% włosów. Klient „widzi” znaczną redukcję, kiedy odsetek ten osiągnie ok. 50%, co ma najczęściej miejsce po 3 zabiegu.

Jak już wspomniano po wykonaniu serii zabiegów możemy trwale usunąć ok. 80-90% owłosienia. Niewielki procent 10-20, to pula włosów, które mogą pojawić się w czasie życia. U kobiet najczęściej będzie miało to miejsce w czasie przełomowych sytuacji związanych z gospodarką hormonalną: w czasie ciąży, przyjmowania leków hormonalnych czy też w okresie przekwitania. Z reguły jednak jest to niewielka liczba włosów, które w razie potrzeby można również usunąć laserem.

Fotoodmładzanie

Bezpieczna i bezkrwawa metoda odnowy skóry. Jest to dynamiczny proces, polegający na zastosowaniu niekoherentnego, impulsowego światła o niskiej gęstości energii do odmłodzenia skóry twarzy, szyi i dłoni.

Zabieg ten polecamy szczególnie osobom z pierwszymi oznakami fotostarzenia skóry (zrogowaciałej ze zmianami posłonecznymi) z płytkimi zmarszczkami i przebarwieniami. W efekcie skóra się napręży, będzie gładsza i delikatniejsza. Zaletą zabiegu jest to, że jest mniej inwazyjny od proponowanych dotychczasowych metod, a przede wszystkim ekspresowy, już na drugi dzień można wrócić do normalnej codziennej aktywności.

Zabieg polega na oddziaływaniu na skórę wiązką światła. Dzięki temu można likwidować wiele efektów foto starzenia równocześnie. Zabieg poprzedzony jest konsultacją kosmetologiczną. Następnie specjalną głowicą zaopatrzoną w filtr aplikuje się skórze serię świetlnych strzałów.

Istnieje kilka metod oceny foto uszkodzeń skóry. Najprostszy podział, który stosujemy, definiuje wspólne cechy wewnętrznego i zewnętrznego starzenia się skóry.  

 • Grupa A – plamy barwnikowe, piegi oraz zmiany naczyniowe – rumień i porozszerzane naczynka, będące efektem średnich uszkodzeń świetlnych, ale również chorób, np. trądzika różowatego.
 • Grupa B – zmarszczki, rozszerzone pory, a także zmiany sprężystości skóry charakteryzowane jako rumiana i pofałdowana cera.

Klasyfikacja powstała w celu prostego opisu objawów starzenia się skóry oraz odpowiedniego zaplanowania techniki leczenia. Leczenie składa się z serii 1-5 zabiegów, wykonywanych co 3-6 tygodni. Zabieg jest prowadzony na całej twarzy i w zależności od dominujących objawów, skórę naświetla się jedno- lub dwukrotnie w czasie jednego spotkania.

Wskazania do fotoodmładzania:

 • łagodne zmiany naczyniowe: teleangiektazje, trądzik różowaty, rumień;
 • zaburzenia pigmentacji skóry: posłoneczne zmiany pigmentowe, piegi;
 • zmiany strukturalne skórne i naskórkowe: zmarszczki – niezbyt głębokie, zmiany sprężystości skóry, rozszerzone pory;

Przeciwwskazania:

 • opalona skóra lub planowane opalanie
 • bardzo ciemna karnacja
 • uczulenie na światło
 • stosowanie preparatów światłouczulających
 • ciąża
 • zaburzenie krzepnięcia lub stosowanie preparatów obniżających krzepliwość krwi
 • nierealne oczekiwania

Po zabiegu:

 • skóra może być lekko zaczerwieniona (co ustępuje w ciągu 3 dni),
 • lekko obrzęknięta (co ustępuje w ciągu doby),
 • piegi i przebarwienia mogą ściemnieć (co ustępuje w ciągu 2 tygodni).

Inne reakcje zdarzają się niezwykle rzadko:

 • zasinienie skóry (ustępuje w ciągu 7-10 dni),
 • pęcherze (ustępuje w ciągu 3-4 dni),
 • ślady przebarwienia lub odbarwienia skóry mogą się pojawić głównie przy nieprzestrzeganiu zaleceń przed i po zabiegowych;

Jak pielęgnować skórę w trakcie i po zabiegu:

 • ewentualne zaczerwienienia skóry można przykryć makijażem,
 • należy odpowiednio nawilżać skórę,
 • koniecznie trzeba ochraniać skórę przed działaniem promieni słonecznych,
 • stosować kremy z wysokimi filtrami (przez miesiąc),
 • stosować preparaty polecone przez kosmetologa dobrane do typu zmian na skórze, wzmacniające efekty zabiegu. 

Na kontrolę po zabiegu i ewentualny następny zabieg, klient powinien przyjść po trzech tygodniach, a po skończonej serii zabiegów po czterech tygodniach – wówczas następuje ocena efektywności przeprowadzonej terapii.

Może się zdarzyć, że niektórzy klienci (zwłaszcza z dużymi zmianami naczyniowymi) będą wymagali dodatkowego zabiegu. Poprawa wyglądu skóry następuje jeszcze po zakończonej serii zabiegów, bowiem naświetlanie daje początek i ukierunkowuje procesy zachodzące w obrębie naświetlanej skóry. Efekty zabiegów utrzymują się przez lata, jednak zmiany naczyniowe mogą pojawić się po jakimś czasie, a proces foto starzenia jest procesem ciągłym, więc na pewno można go przyhamować, ale nie odwrócić, co może pociągać za sobą konieczność okresowo wykonywanych zabiegów fotoodmładzania.

fotoodmladzanie

Zamykanie rozszerzonych naczyń oraz usuwanie rumienia.

Laserowe zamykanie naczynek eliminuje objawy, takie jak pajączki i rumień, które towarzyszą cerze naczynkowej. W przypadku zmian charakterystycznych dla cery wrażliwej to właśnie leczenie laserem okazuje się jedynym skutecznym sposobem. Jeśli jesteś posiadaczką/tego typu cery i chcesz pozbyć się nieestetycznych zmian, sprawdź szczegóły dotyczące naszego lasera!

Powstawanie rozszerzonych naczyń krwionośnych:

Na proces ten składa się wiele różnych czynników (u kobiet najczęściej jest to efekt działania estrogenów na mięśnie naczyń włosowatych). Pierwszym klinicznym objawem jest zaczerwienienie tzw. rumień. Początkowo rumień mija, ale z biegiem czasu utrwala się i pozostaje na stałe. W konsekwencji powstają wyraźne, trwałe rozszerzone naczynia krwionośne, które są widoczne przez naskórek. Takie zmiany określamy terminem teleangiektazji. 

Teleangiektazje:

Trwale rozszerzone naczynia włosowate splotu podbrodawkowego skóry, które uwidaczniają się przez naskórek w postaci czerwonych „nitek”. W skrajnych przypadkach mogą one ściśle przylegać do siebie tak, że dają obraz jednorodnego zaczerwienienia.

Czynniki zewnętrzne sprzyjające rozszerzaniu naczyń:

 • przewlekła ekspozycja na słońce,
 • zbyt częste korzystanie z solarium,
 • wiatr,
 • duże wahania temperatur,
 • duża wilgotność,
 • długotrwałe stosowanie miejscowych sterydów, zwłaszcza na twarz, szyję i dekolt, u osób predysponowanych (cienki naskórek, jasna karnacja, dzieci),
 • stosowanie laserów biostymulujacych;

Pielęgnacja skóry z rozszerzonymi naczynkami:

 • ochrona skóry przed UV (słońce, solarium, lasery biostymulujace),
 • stosowanie preparatów z filtrami UVB i UVA, a także z filtrem IR chroniącym przed podczerwienią,
 • ochrona skóry przed zimnem i wilgocią – stosowanie ochronnych kremów w okresie jesienno-zimowym,
 • unikanie przegrzania skóry twarzy w saunie, gorącym powietrzem,
 • uzupełnienie niedoborów witaminowych głównie B2, PP, C,
 • stosowanie odpowiednich kosmetyków/kosmeceutyków do skóry naczyniowej, które pomagają obkurczyć naczynia krwionośne.

Uwaga!!! – nieprawidłowa pielęgnacja skóry, źle dobrane kosmetyki mogą nasilić jej „naczyniowy charakter”

Mechanizm usuwania zmian naczyniowych:

Energia świetlna emitowana z lasera jest pochłaniana przez czerwony barwnik krwi, tj. hemoglobinę, a krew „ścina się” i niszczy od wewnątrz ściany naczynia krwionośnego. Po pewnym czasie naczynie jest samoczynnie usuwane z organizmu.

Aby zamknąć wszystkie porozszerzane naczynia krwionośne z reguły potrzeba od 1 do 3 zabiegów wykonywanych w ciągu kilku miesięcy. Zależy to od: ilości, średnicy i koloru naczyń oraz głębokości ich położenia.

Jakie są wskazania, czyli co można usuwać przy pomocy lasera?

 • naczyniaki płaskie,
 • naczyniaki jamiste,
 • naczyniaki starcze,
 • teleangiektazje (poszerzone naczynka na skórze twarzy, nóg),
 • poikiloderma (świetlne uszkodzenie skóry),
 • poszerzenia żylne,
 • trądzik różowaty,
 • rumień

Przeciwwskazania:

 • ciąża,
 • stosowanie leków powodujących wzrost,
 • wrażliwości na światło,
 • opalona skóra,
 • cukrzyca,
 • stosowanie antykoagulantów (leków obniżających krzepliwość krwi),
 • zaburzenia krzepnięcia,
 • bliznowce

Efektywna terapia może składać się z kilku zabiegów wykonywanych w przeciągu kilku miesięcy (zazwyczaj konieczne jest wykonanie 1-5 zabiegów), a zanik usuwanej zmiany następuje samoistnie.

Spodziewanych efektów należy oczekiwać w okresie kilku miesięcy. W tym czasie, w odstępach 3-6 tygodniowych, niezbędne są wizyty kontrolne mające na celu ocenę efektywności zabiegu, ewentualnych objawów ubocznych i wskazań do następnych zabiegów.

Efekty zabiegu: Przed i Po.

Laser Elite

System  Elite  do  medycyny  estetycznej  charakteryzuje wszechstronność  działania,  dzięki  której  możliwe  jest przeprowadzenie różnych terapii laserowych w sposób szybki i niezwykle skuteczny z uwzględnieniem wymagań skóry praktycznie każdego klienta.

Zalety  systemu  Elite  obejmują szeroki  zakres dostępnych obecnie aplikacji takich jak:
 • usuwanie owłosienia, 
 • usuwanie  pajączków  naczyniowych twarzy  i  nóg, 
 • leczenie  zmian  pigmentacyjnych naskórka, takich jak plamy starcze, przebarwienia słoneczne oraz piegi,
 • poprawa wyglądu skóry zniszczonej na skutek działania światła słonecznego  przy  użyciu  techniki  fotoodmładzania LaserFACIAL
Zastosowanie:
 • trwałe usuwanie owłosienia na wszystkich rodzajach skóry, w tym na skórze opalonej,
 • usuwanie naczynek twarzy i nóg,
 • leczenie  zmian pigmentacyjnych  naskórka,  takich  jak plamy starcze, przebarwienia słoneczne oraz piegi,
 • fotoodmładzanie LaserFACIAL,
Jedyny w swoim rodzaju:

Urządzenie Elite pozwala na uzyskanie doskonałych rezultatów, gdyż oferuje znacznie więcej niż systemy oparte na jednej długości fali, które wykazują skuteczność leczenia dolegliwości i stanów skórnych jedynie w ograniczonym zakresie.

Rewolucyjność technologii polega na połączeniu w jednym systemie dwóch długości fal o sprawdzonym działaniu:
 • lasera Aleksandrytowego 755 nm,
 • lasera Nd:YAG 1064 nm.
Zdolność emisji dwóch długości fal ma następujące zalety:
 • możliwość wybrania optymalnej długości fali dla danego zabiegu – usuwanie owłosienia, zmiany naczyniowe, zmiany pigmentacyjne czy przebarwienia związane z działaniem światła słonecznego – co gwarantuje najwyższą skuteczność i komfort klienta;
 • możliwość przełączania z jednej długości fali na drugą podczas zabiegu usuwania owłosienia w celu wybrania optymalnej opcji działania lasera dla danego rodzaju włosów lub skóry;
 • możliwość przeprowadzenia szeregu zabiegów na jednym kliencie podczas jednej wizyty;
 • znacznie krótszy czas trwania zabiegów w porównaniu z zabiegami z użyciem produktów opartych na jednej długości fali;
Optymalne długości fali:

Długość fali 755 nm charakteryzuje znacząca absorpcja melaniny, co zapewnia bezpieczeństwo, powtarzalność oraz trwałe rezultaty zabiegu usuwania owłosienia bądź leczenia zmian pigmentacyjnych skóry.

Wysoce wydajna długość fali Nd:Yag 1064 nm jest doskonała w zabiegach trwałego usuwania owłosienia na skórze o ciemniejszej karnacji lub skórze opalonej. Ponadto długość fali 1064 nm doskonale sprawdza się w zabiegach naczyniowych twarzy i nóg – najczęściej spotykane formy zmian naczyniowych – a także w redukcji zaczerwienień i zmian pigmentacyjnych wywołanych działaniem światła słonecznego.

Głęboka penetracja:

System Elite łączy w sobie wysoką gęstość energii oraz duży obszar działania – co w rezultacie zapewnia głębszą penetrację, skraca czas trwania zabiegu, a także optymalizuje jego rezultaty. Co więcej, długość fali Nd:YAG sprawia, że energia laserowa dociera do tkanki bez większego wpływu na naskórek – co gwarantuje wysoką skuteczność zabiegów.

Zabieg szyty na miarę:

W przeciwieństwie do urządzeń o stałych parametrach system Elite oferuje siedem różnych plamek zabiegowych z regulacją długości impulsów do 300 mili sekund – co pozwala na dostosowanie zabiegu do określonych potrzeb każdego klienta.

Wybierz zabieg dla siebie i zapisz się na wizytę już dziś

Przewiń do góry