Zabiegi na twarz

Mesoestetic

Mesopeel Melanostop Tran 3x

Najnowsza metoda depigmentująca marki Mesoestetic MelanostopTran3x na bazie kwasu traneksamowego, pozwala na redukcję przebarwień o podłożu naczyniowym. Kuracja jest doskonale tolerowana przez skóry naczyniowe i wrażliwe.

Metoda Tran3x to innowacyjny program złożony z kilku modułów pielęgnacyjnych, zapewniających integralne działanie depigmentujące na różnych poziomach przebarwień. W skład kuracji profesjonalnej Tran3x wchodzi: Mesopeel melanostop tran3x (20% kwas azelainowy + 10% rezorcyna + 6% kwas fitowy + 3% kwas traneksamowy). Unikalna, depigmentująca formuła peelingu przyspiesza proces odnowy naskórka poprzez redukcję nagromadzonej melaniny w wierzchnich warstwach skóry. Kuracja jest wzbogacona o zabieg mezoterapii mikroigłowej.

Rekomendowane jest również stosowanie pielęgnacji domowej:
• melan tran3x żel-krem o działaniu depigmentującym, który stopniowo redukuje przebarwienia i zapobiega ich ponownemu pojawieniu się.
• melan tran3x intensywny koncentrat depigmentujący do stosowania na noc o ultralekkiej konsystencji który redukuje nagromadzoną melaninę oraz reguluje jej nadprodukcję.
• W trakcie całej terapii i niezależnie od pory roku bardzo ważne jest stosowanie najwyższej ochrony przeciwsłonecznej: mesoprotech melan 130+ pigment control.

Częstotliwość zabiegów:
Zalecana kuracja to 6 zabiegów wykonywanych co 2 tygodnie. Co 6 miesięcy proponujemy zabieg podtrzymujący efekty.

Mesoestetic

Global Eyecon Mesoestetic

Jest to profesjonalny zabieg o wielokierunkowym, globalnym działaniu: niweluje zmarszczki, zmniejsza „worki” i cienie pod oczami, a także ujędrnia skórę i redukuje przebarwienia zlokalizowane na skórze okolicy oczu.

Kuracja składa się z 3 sesji co 2 tygodnie.

Global EyeCon jest wygodnym i skutecznym programem łączącym skórkę z roztworem transepidermalnym osiągającym widoczne wyniki już po pierwszej sesji. Program obejmuje sześć sesji na przemian: trzy sesje okołookularowe i trzy transepidermalne.

Skórka wokół oka ma działanie depigmentacyjne i przeciwstarzeniowe i ma konsystencję żelową, co zapobiega migracji produktu w celu zwiększenia bezpieczeństwa podczas stosowania. Roztworem okołookularnym jest transepidermalny roztwór zawierający składniki depigmentujące, które działają na mikrokrążenie. Nadaje się do urządzeń z mikroigłą, ale również z innymi systemami transepidermalnymi.

Po zastosowaniu microneedlingu zostanie nałożona maska z włókna kryształowego oraz hydrożelowa maska z działaniem depigmentującym.

Te nawilżające i antyzmarszczkowe produkty zapewniają ukojenie, świeżość i komfort po wykonanym zabiegu.

mesoestetic

Cosmelan

Cosmelan jest najskuteczniejszą kuracją wybielającą w porównaniu do innych terapii depigmentacyjnych dostępnych na rynku.

Cosmelan jest w pełni skuteczną terapią, usuwającą plamy barwnikowe pochodzenia hormonalnego jednocześnie przywracając równowagę skórze tłustej i mieszanej. Pozwala pozbyć się przebarwień o różnej etiologii i lokalizacji.

Zawiera czynniki rozjaśniające o natychmiastowym działaniu. Preparat jest bardzo silny w działaniu, a jednocześnie bezpieczny przy prawidłowym użyciu. Terapia cosmelan jest dopasowana do indywidualnych potrzeb każdego klienta, wymaga różnego czasu stosowania w zależności od problemu i fototypu skóry.

Mechanizm działania preparatu cosmelan jest oparty na wykorzystaniu substancji hamujących tyrozynazę, kluczowego enzymu w procesie formacji melaniny. Kilka z substancji obecnych w cosmelanie działa przez blokowanie tego enzymu, lub nawet odwraca przemiany metaboliczne w łańcuchu.

Czynnikami aktywnymi w preparacie cosmelan są:

 • kwas kojowy
 • kwas fitowy
 • arbutyna
 • palmitynian retinolu
 • kwas askorbowy

Procedura zabiegu składa się z 2 etapów:

 1. w gabinecie
  Specjalista oczyszcza i odtłuszcza skórę, a następnie nakłada maskę
 2. w warunkach domowych
  Klient z nałożoną maską udaje się do domu i zmywa ją bieżącą wodą, po kilku godzinach. Czas trzymania maski jest ustalany przez kosmetologa. Następnie stosuje krem cosmelan 2 przez miesiąc od zabiegu według schematu dobranego przez specjalistę.

Zabieg jest bezbolesny. Przez kilka pierwszych dni po zabiegu skóra jest podrażniona i zaczerwieniona. Może pojawić się uczucie pieczenia, napięcia i zaczerwienienia skóry. Następuje silne złuszczanie naskórka, które można zniwelować poprzez używanie kremów regenerujących, które klient otrzymuje w cenie zabiegu.

Zalecenia po zabiegu:
Aby zmniejszyć uczucie dyskomfortu, zaleca się stosowanie preparatów o działaniu nawilżającym i natłuszczającym. Klient powinien stosować kremy z wysokim filtrem przeciwsłonecznym codziennie rano i przed wyjściem z domu.

Ważne!
Terapia nie powinno się przerywać, chyba że kosmetolog po konsultacji z klientem zdecyduje inaczej. Jeśli leczenie preparatem cosmelan zostanie przerwane, przebarwienia mogą pojawić się ponownie, ponieważ terapia nie eliminuje tendencji do hiperpigmentacji, a jedynie ją przerywa. W trakcie trwania kuracji nie można jednocześnie stosować żadnych innych środków wybielających i złuszczających. W przeciwnym razie planowane efekty terapeutyczne mogą zostać nieosiągnięte. Chociaż pod koniec pierwszego tygodnia będzie już widoczna wyraźna poprawa stanu skóry i rozjaśnienie przebarwień, to kuracja powinna trwać przynajmniej 3 miesiące.

Efekty terapii:
Stan skóry poprawia się tydzień po rozpoczęciu kuracji. W zależności od typu skóry leczenie przebiega z różną szybkością. W przypadku ciemnej skóry (fototyp IV i V ) plamy znikają po 8 do 10 dniach. U osób o jasnej karnacji (fototyp I i II – blondyni i szatyni o jasnych oczach) zanik plam jest obserwowany między 8 a 21 dniem. Cosmelan jest skuteczny w terapii przebarwień typu melasma (tj. ostuda), w przypadku przebarwień po stosowaniu środków hormonalnych oraz w leczeniu ostudy ciężarnych.
Stan skóry poprawia się już po tygodniu od rozpoczęcia kuracji. W 99% przypadków intensywność zabarwienia plam ulega redukcji o 95%!

Pełen efekt jest widoczny po ok. 30 dniach.

Zazwyczaj miesięczna kuracja pozwala osiągnąć w pełni satysfakcjonujące efekty.
Zabieg przeznaczony jest do każdego typu skóry (indywidualny czas kuracji i postępowanie po jej zakończeniu ustala kosmetolog).

Wybierz zabieg dla siebie i zapisz się na wizytę już dziś

Przewiń na górę