Wybierz dla siebie

Pielęgnacja brwi i rzęs

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs:

Metoda 1:1

Pozwala na wydłużenie, pogrubienie i jednocześnie podkręcenie naturalnych rzęs. To doskonała technika, dzięki której uzyskamy naturalny efekt podkreślenia oka bez użycia tuszu. Aplikacja polega na precyzyjnym doklejeniu jednej rzęsy sztucznej do jednej naturalnej.

Metoda 2-3D

Zagęszczanie rzęs polegające na dodaniu objętości naturalnym rzęsom, które są cieniutkie, jasne i niezbyt gęste. Dzięki tej metodzie oczy zyskują wyrazisty wygląd, a spojrzenie- głębi. Zagęszczenie rzęs metoda 2-3D polega na doczepieniu do jednej naturalnej rzęsy dwóch lub trzech sztucznych, które są odpowiednio wyprofilowane, tworząc wachlarz.

Metoda 4-10D (Hollywood effect)

Pozwala uzyskać efekt maksymalnego zagęszczenia. Dzięki tej technice panie mogą cieszyć się pięknym oraz maksymalnie uwodzicielskim spojrzeniem nawet 10-krotnie gęstszych rzęs niż przy metodzie 1:1. Rzęsy są niezwykle delikatne i nie wpływają w żaden sposób na kondycję naturalnych rzęs.

Stylizacja brwi i rzęs:

Henna pudrowa to regeneracyjny zabieg na brwi, w którego skład wchodzi koloryzacja, geometria i architektura brwi. Efekt zafarbowanych brwi utrzymuje się na skórze od 7 do 14 dni, a na włoskach nawet do 6 tygodni. Pamiętaj o tym, że każda skóra jest inna i efekt będzie od niej uzależniony. Oprócz koloryzacji brwi, nasze stylistki zmierzą i dobiorą odpowiedni kształt – wykonana jest pełna architektura brwi. Brwi zostają dokładnie wyrysowane i zmierzone naszą autorską metodą, dopiero po tym wykonujemy koloryzację i regulację. Zabieg geometrii i stylizacji brwi pudrową henną trwa ok. 50 -60 minut.

Zabieg jest alternatywą dla klientek, które nie zdecydowały się jeszcze na makijaż permanentny brwi, albo mają już wykonany kilka lat temu i jest wyblaknięty, lub mają widoczne jasne włoski.

Henna pudrowa nie jest rozrabiana z wodą utlenioną, która ma wpływa na pigment oraz osłabienie włosków na brwiach. Henna pudrowa to produkt w 100% naturalny!

Głównym jej zadaniem jest nawilżenie i odżywienie włosa aż do samej cebulki, odżywia również w przypadku braku włosa spowodowanego częstym wykonywaniem zwykłej henny – włoski są bardzo osłabione lub ich nie ma.

Henna pudrowa, jeżeli jest regularnie stosowana (od 6 do 8 tygodni), przywróci wzrost brwi nawet o 60%. Włosy odrosną zdrowsze i grubsze.

brwi i rzęs

Lifting, laminacja i botoks rzęs

Naturalny wygląd rzęs nie zawsze zadowala kobiety, którym zależy na intensywnym, wyrazistym spojrzeniu. Rzęsy często są jasne, rzadkie i rosną w linii prostej, zamiast być gęste i zalotnie podkręcone. Nawet tusze do rzęs nie są stanie zapewnić oczekiwanego efektu.

Dla kobiet, którym zależy na naturalnym, acz widocznym efekcie, poleca się nieinwazyjne i zupełnie bezpieczne zabiegi, jakimi są lifting i laminacja rzęs.

Co to jest lifting rzęs?

Lifting rzęs to zabieg podniesienia i podkręcenia rzęs, który daje trwały, naturalny efekt. Polecany jest kobietom, których rzęsy rosną w linii prostej, są cienkie, rzadkie i trudno zmienić to przy pomocy zalotki i tuszu.
Laminacja to kolejny etap zabiegu, wykonywany po liftingu. Polega ona na nałożeniu na rzęsy wartościowej odżywki, czyli olejku keratynowego. Jego bogactwa, takie jak proteiny zboża, soi i keratyny, świetnie wpłyną zarówno na zewnętrzną kondycję rzęs jak i ich strukturę wewnętrzną. Dzięki laminacji rzęsy zostaną nawilżone i solidnie odbudowane, a dzięki temu wyraźnie podkręcone. Po zabiegu rzęsy będą widocznie uniesione, pogrubione a ich koloryt wzmocniony.

lifting rzęs

 

Wybierz zabieg dla siebie i zapisz się na wizytę już dziś

Przewiń na górę