Wybierz dla siebie

Pielęgnacja brwi i rzęs

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs:

Metoda 1:1

Jest to metoda, która pozwala na wydłużenie, pogrubienie i jednocześnie podkręcenie naturalnych rzęs. To doskonała technika, dzięki której uzyskamy naturalny efekt podkreślenia oka bez użycia tuszu. Aplikacja polega na precyzyjnym doklejeniu jednej rzęsy sztucznej do jednej naturalnej.

Metoda 2-3D

Jest to zagęszczanie rzęs polegające na dodaniu objętości naturalnym rzęsom, które są cieniutkie, jasne i niezbyt gęste. Dzięki tej metodzie oczy zyskują wyrazisty wygląd, a spojrzenie- głębi. Zagęszczenie rzęs metoda 2-3D polega na doczepieniu do jednej naturalnej rzęsy dwóch lub trzech rzęs sztucznych, które są odpowiednio wyprofilowane i tworzą wachlarzyk.

Metoda 4-10D (Hollywood effect)

Pozwala uzyskać efekt maksymalnego zagęszczenia. Dzięki tej technice panie mogą cieszyć się pięknym i maksymalnie uwodzicielskim spojrzeniem nawet 10 krotnie gęstszych rzęs niż przy metodzie 1:1. Rzęsy są niezwykle delikatne i nie wpływają w żaden sposób na kondycje naturalnych rzęs.

Stylizacja brwi i rzęs:

Naturalny wygląd rzęs nie zawsze zadowala kobiety, którym zależy na intensywnym, wyrazistym spojrzeniu. Rzęsy często są jasne, rzadkie i rosną w linii prostej, zamiast być gęste i zalotnie podkręcone. Nawet tusze do rzęs nie są stanie zapewnić oczekiwanego efektu. Dla kobiet, którym zależy na naturalnym, acz widocznym efekcie, poleca się nieinwazyjne i zupełnie bezpieczne zabiegi, jakimi są lifting i laminacja rzęs.

Co to jest lifting rzęs?

Lifting rzęs to zabieg podniesienia i podkręcenia rzęs, który daje trwały, naturalny efekt. Polecany jest kobietom, których rzęsy rosną w linii prostej, są cienkie, rzadkie i trudno zmienić to przy pomocy zalotki i tuszu.
Laminacja to kolejny etap zabiegu, wykonywany po liftingu. Polega ona na nałożeniu na rzęsy wartościowej odżywki, czyli olejku keratynowego. Jego bogactwa, takie jak proteiny zboża, soi i keratyny, świetnie wpłyną zarówno na zewnętrzną kondycję rzęs jak i ich strukturę wewnętrzną. Dzięki laminacji rzęsy zostaną nawilżone i solidnie odbudowane, a dzięki temu wyraźnie podkręcone. Po zabiegu rzęsy będą widocznie uniesione, pogrubione a ich koloryt wzmocniony.

Wybierz zabieg dla siebie i zapisz się na wizytę już dziś

Przewiń do góry